Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-2 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 2 Arbejdsdage
kan ikke diskonteres
- Ordrenummer: BG-720015
- Åben tekstfelt 1: 9120062430728
- Transportvægt: 0,35 kg
Det kunne ikke være mere naturligt - 65% protein Gudernes centrum, afolieret og forsigtigt malet uden yderligere opvarmning. Mhhhm! Resultatet er unikt: Vores rå, økologiske græskarkerneproteinpulver indeholder imponerende 65 % plantebaseret protein og anses for at være det bedste blandt proteinpulvere. Naturligt produceret i vores egen oliemølle med masser af kærlighed og omsorg. Takket være den skånsomme, naturlige produktionsproces uden ekstraktion bevares alle græskarkernernes vigtige næringsstoffer og deres utroligt lækre smag.
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl, Det veganske samfund |
| Indhold: | 350 g |
| Brændværdi kj | 1619,00 kj |
| Brændværdi kcal | 385,00 kcal |
| Fedt | 9,30 g |
| Kulhydrater | 4,90 g |
| heraf sukker | 1,40 g |
| Salt | 0,06 g |
Schalk Mühle ristede græskarkerner i proteinpulver
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Vanilla Dream
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Schalkolade
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Multi Berries
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Essential Amino Mix
På lager
Madara VITAMIN C Illuminating Recovery Cream i...
På lager
Donath helfrugt havtorn + blomsterhonning
På lager
Weleda opstrammende dagpleje med granatæble og...
På lager
Primavera troldhasselvand økologisk
På lager
Primavera Aktivwohl Cooling Sport Spray økologisk
På lager
Sanatur SPIRU® B - Vitaminkompleks kapsler
Gratis forsendelse!
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Urtekram håndcreme uden parfume
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Hoyer Manuka honning MGO 400+
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner ALOE VERA økologisk plantesaft
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Birkebgold naturligt tyggegummi tea tree oil mint
På lager