Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-26 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
- Ordrenummer: CAR-734-1843
- Åben tekstfelt 1: 4004148329289
- Transportvægt: 0,28 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Ejendomme: | Vegetar |
| Certificering: | Tysk statsligt økologisk segl, EU's økologiske segl |
| Indhold: | 250 g |
| Brændværdi kj | 1991,00 kj |
| Brændværdi kcal | 480,00 kcal |
| Fedt | 30,00 g |
| Kulhydrater | 21,00 g |
| heraf sukker | 20,00 g |
| Kostfibre | 23,00 g |
| Salt | 0,31 g |
| Havre | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hvede | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hvede fra Khorasan | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Spelt | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Byg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hønseæg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Mælk | Ja (indeholdt i opskriften) |
| Laktose | Kan indeholde spor |
| Krebsdyr | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Fisk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Soja | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Svovldioxid og sulfit | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Sesamfrø | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Dild | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
Dr. Hauschka MED Mint Tandpasta forte
På lager
Weleda Sport Fresh Kick Shower Gel Arnica
På lager
Dr. Hauschka regenererende dagcreme
Gratis forsendelse!
På lager
Weleda opstrammende øjenpleje med granatæble og...
På lager
Dr. Hauschka MED græskarkerne-hovedbundsmaske
På lager
Dr. Hauschka regenererende dag- og natserum
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner BIO sort spidskommenolie
På lager
Almawin økologisk vasketøjsduft lime blossom
På lager
Lavera Complete Care fluorfri tandpasta
På lager
Lavera basis sensitiv Mild ansigtsvand
På lager
Birkengold naturligt tyggegummi spearmint
På lager
Almawin økologisk duft til vasketøj Verbena
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
® Dr. Niedermaier Rechtsregulat Organic
På lager
Aromandise Traditionelle Røgelsespinde Røgelse
På lager
Madara Hyaluronic Anti-Pollution CC CREAM SPF...
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel
På lager
Salus Floradix jern til børn
På lager