Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-42 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
Bestilling inden for 2 Timer og 9 Minutter dette og andre produkter.
- Ordrenummer: HU-3144
- Åben tekstfelt 1: 4010160001164
- Transportvægt: 0,32 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Ejendomme: | Vegetar |
| Indhold: | 225 ml |
| Brændværdi kj | 791,00 kj |
| Brændværdi kcal | 186,00 kcal |
| Kulhydrater | 44,00 g |
| heraf sukker | 39,00 g |
| Salt | 0,02 g |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hvede fra Khorasan | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Spelt | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Byg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hønseæg | Kan indeholde spor |
| Mælk | Kan indeholde spor |
| Laktose | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Kan indeholde spor |
| Fisk | Kan indeholde spor |
| Soja | Kan indeholde spor |
| Nødder | Kan indeholde spor |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Kan indeholde spor |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Kan indeholde spor |
| Macadamia-nødder | Kan indeholde spor |
| Svovldioxid og sulfit | Kan indeholde spor |
| Sesamfrø | Kan indeholde spor |
smuk hud Hår Negle Direkte Rød Frugt
På lager
hübner® Hud Hår Negle Direkte Abrikos
På lager
naildoc RAPID NAGELPILZ BEHANDLINGSGEL
På lager
hübner® Multi-Mineral Compact
På lager
Salus Floradix Jern plus B12 vegansk
På lager
Schoenenberger Shampoo plus Ingefær & Bambus
På lager
® hübner Viva Vitamin D3 bløde tyggegummier 60 stk
På lager
Lavera Complete Care fluorfri tandpasta
På lager
hübner® Mave-tarmkanalen Direkte
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
hübner® Mild tandpasta
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Pharmos Natur SesamKraft Bio
På lager
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
På lager
Alva acerola sugetabletter ren naturlig C-vitamin
På lager
Dr. Grandel Grandel Magnesium tyggetablet 32 stk
På lager
Fitne alkaliske kapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage