Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-32 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
Bestilling inden for 3 Timer og 26 Minutter dette og andre produkter.
- Ordrenummer: HU-3156
- Åben tekstfelt 1: 4010160001447
- Transportvægt: 0,56 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Indhold: | 450 ml |
| Brændværdi kj | 344,00 kj |
| Brændværdi kcal | 82,00 kcal |
| Kulhydrater | 11,00 g |
| heraf sukker | 11,00 g |
| Salt | 0,18 g |
| Kobber | 0.5 |
| C-vitamin | 133.0 |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Kan indeholde spor |
| Mælk | Kan indeholde spor |
| Laktose | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Kan indeholde spor |
| Fisk | Kan indeholde spor |
| Soja | Kan indeholde spor |
| Nødder | Kan indeholde spor |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Kan indeholde spor |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Kan indeholde spor |
| Macadamia-nødder | Kan indeholde spor |
| Svovldioxid og sulfit | Kan indeholde spor |
| Sesamfrø | Kan indeholde spor |
smuk hud Hår Negle Direkte Rød Frugt
På lager
hübner® Hud Hår Negle Direkte Abrikos
På lager
hübner® Hud Hår Negle + Bindevæv
På lager
Hübner BIO sort spidskommenolie
På lager
hübner® Mave-tarmkanalen Direkte
På lager
Raab Vitalfood Algeolie Omega 3-kapsler
På lager
Sante Balance Shower Gel Økologisk Aloe &...
På lager
Speick Natural Active Shampoo Regeneration & Pleje
På lager
Madara TIME MIRACLE Botanisk retinol-serum
På lager
Salus Neuro Sleep Melatonin 2-fasetabletter
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
i+m Sun Protect Solcreme til ansigt SPF 30
På lager
Logona Nourishing Plant Hair Colour Powder Sort...
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
På lager
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
På lager
Alva acerola sugetabletter ren naturlig C-vitamin
På lager
Dr. Grandel Grandel Magnesium tyggetablet 32 stk
På lager
Fitne alkaliske kapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage