Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-4 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
Bestilling inden for 50 Minutter dette og andre produkter.
- Ordrenummer: PU-3057013
- Åben tekstfelt 1: 4004148321214
- Transportvægt: 0,6 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | Tysk statsligt økologisk segl, EU's økologiske segl |
| Indhold: | 250 ml |
| Brændværdi kj | 296,00 kj |
| Brændværdi kcal | 70,00 kcal |
| Fedt | 0,50 g |
| Kulhydrater | 17,00 g |
| heraf sukker | 15,00 g |
| Salt | 0,05 g |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Mælk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Laktose | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Fisk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Soja | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Kan indeholde spor |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Kan indeholde spor |
| Macadamia-nødder | Kan indeholde spor |
| Svovldioxid og sulfit | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Sesamfrø | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Gær | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
Dr. Niedermaier Regulatpro® ArthroVital
På lager
Herbaria Blutquick uden alkohol
På lager
ANNEMARIE BÖRLIND MISCHHAUT Mattificerende...
På lager
Salus Floradix jern til børn
På lager
i+m Tinted Sun Care SPF 50
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Lavera TIGHTENING EYE CARE 3-fold Hyaluron &...
På lager
Lavera HYDRATING SERUM 3-fold Hyaluron & Bakuchiol
På lager
Martina Gebhardt HAPPY AGING Tonic
På lager
ANNEMARIE BÖRLIND ROSENTAU Beskyttende...
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
® Dr. Niedermaier Rechtsregulat Organic
På lager
Nelumbo Cosmetics Saltvandssæbe Citron
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Dr. Hauschka bryn- og vippegel 00 gennemsigtig
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
På lager
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
På lager
Alva acerola sugetabletter ren naturlig C-vitamin
På lager
Dr. Grandel Grandel Magnesium tyggetablet 32 stk
På lager
Fitne alkaliske kapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
GSE Økologisk Spirulina rent pulver
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage