Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-1 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 2 Arbejdsdage
kan ikke diskonteres
- Ordrenummer: BG-720012
- Åben tekstfelt 1: 9120062432210
- Transportvægt: 0,35 kg
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl, Det veganske samfund |
| Indhold: | 350 g |
| Brændværdi kj | 1513,00 kj |
| Brændværdi kcal | 362,00 kcal |
| Fedt | 11,00 g |
| Kulhydrater | 5,00 g |
| heraf sukker | 4,10 g |
Schalk Mühle ristede græskarkerner i proteinpulver
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Vanilla Dream
På lager
Schalk Mühle proteinpulver græskarkerner raw
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Multi Berries
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Essential Amino Mix
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Banan Kakao
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Schalk Mühle Proteinpulver Schalkolade
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver byg græs raw
På lager
i+m ekstra stærk deospray
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Dr. Scheller Beskyttende Calendula Håndbalsam
På lager
Styx aloe vera-kropscreme
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Sanatur SPIRU® B - Vitaminkompleks kapsler
Gratis forsendelse!
På lager
Sanatur K2-vitamin-kapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Madara Silk mikrokeratin-spray til sundt hår
På lager
TAUTROPFEN Havtorn 2-faset plejeserum til tør...
På lager
Bioturm fugtgivende skum til toiletpapir
På lager
Dr. Bronner's 18-IN-1 Naturlig Sæbe Baby Mild
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Sanatura Resistent Dextrin
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Økologisk aroniasaft 100% direkte saft
På lager
Hübner ALOE VERA økologisk plantesaft
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Hoyer TranzAlpine Manuka-honning MGO 550+
Gratis forsendelse!
På lager