Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-1 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 2 Arbejdsdage
kan ikke diskonteres
- Ordrenummer: BG-720019
- Åben tekstfelt 1: 9120062434030
- Transportvægt: 0,2 kg
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl, Det veganske samfund |
| Indhold: | 200 g |
| Brændværdi kj | 1482,00 kj |
| Brændværdi kcal | 353,00 kcal |
| Kulhydrater | 21,00 g |
| heraf sukker | 16,00 g |
| Salt | 0,03 g |
Schalk Mühle Proteinpulver Vanilla Dream
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Multi Berries
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Schalkolade
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Essential Amino Mix
På lager
Schalk Mühle ristede græskarkerner i proteinpulver
På lager
Laboratoires Biarritz Selvbruner Ansigt + Krop
På lager
Charlotte Meentzen Sebum Reducer 3-trins plejesæt
På lager
Sante Skin Vitality Smoothing Eye Serum
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Urtekram duftfri kropspleje sparesæt
På lager
Lavera Complete Care fluorfri tandpasta
På lager
Provida Arctic Air økologisk parfume edt
På lager
Madara Silk mikrokeratin-spray til sundt hår
På lager
Salus Salusan Ortho økologisk hyben tonic
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Herbaria Blutquick uden alkohol
På lager
Korres Rice Proteins & Linden Shampoo til fint hår
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Hoyer Manuka honning MGO 400+
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner ALOE VERA økologisk plantesaft
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Birkebgold naturligt tyggegummi tea tree oil mint
På lager