Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-3 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 2 Arbejdsdage
kan ikke diskonteres
- Ordrenummer: BG-720014
- Åben tekstfelt 1: 9120062430735
- Transportvægt: 0,35 kg
Naturlig muskelopbygning - 60 % protein Vores økologiske og ristede græskarkerneproteinpulver er en ægte delikatesse: fint og mildt ristet, med en knivspids salt og rig på protein. Det perfekte centrum for guderne, som beriger ethvert bagværk. Det brillerer dog ikke kun som bageingrediens, men også i shakes, i müsli eller som en lækker topping på salater eller is. Den produceres i vores oliemølle med stor dedikation og kærlighed. Råvarerne kommer fra Østrig og dyrkes her økologisk og retfærdigt. Alt dette kan du smage i det salte, let nøddeagtige, ristede proteinpulver. Prøv dig frem!
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl, Det veganske samfund |
| Indhold: | 350 g |
| Brændværdi kj | 1684,00 kj |
| Brændværdi kcal | 402,00 kcal |
| Fedt | 14,00 g |
| Kulhydrater | 2,60 g |
| Salt | 1,00 g |
Schalk Mühle proteinpulver græskarkerner raw
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Schalkolade
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Vanilla Dream
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Essential Amino Mix
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Multi Berries
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Banan Kakao
På lager
Bioturm fugtgivende skum til toiletpapir
På lager
CMD Sandorini hårspraybehandling
På lager
Sanatur SPIRU® B - Vitaminkompleks kapsler
Gratis forsendelse!
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Martina Gebhardt HAPPY AGING-creme
På lager
Bioturm Akut hård hud-balsam nr. 84
På lager
Sante Vitamin B12 tandpasta med fluor
På lager
Golddachs barbersæbe cedertræ i rejsestørrelse
På lager
Khadi Skin & Soul Oil Holy Body Pink Lotus...
På lager
Sante NAGELLACK CLEAR BASE & TOP COAT
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver byg græs raw
På lager
Primavera kanelbark Ceylon økologisk 30%
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Hoyer Manuka honning MGO 400+
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner ALOE VERA økologisk plantesaft
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Birkebgold naturligt tyggegummi tea tree oil mint
På lager