Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-2 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 2 Arbejdsdage
kan ikke diskonteres
- Ordrenummer: BG-720018
- Åben tekstfelt 1: 9120062432364
- Transportvægt: 0,25 kg
Proteinmix med kakao Vores proteinmix med kakao imponerer med sin chokoladesmag og fintmalede konsistens, der minder om mel. Denne blanding kombinerer de bedste rent plantebaserede proteinkilder fra græskar- og solsikkefrø samt hamp og hørfrø. Med et imponerende proteinindhold på 50 % er vores Schalkolade-proteinblanding det perfekte tilskud til aktive sportsfolk. Den fineste kakao giver den rette sødme og en behagelig smag. Dette er proteinblandingen kakao fra Schalk Mühle.
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl, Det veganske samfund |
| Indhold: | 250 g |
| Brændværdi kj | 1454,00 kj |
| Brændværdi kcal | 348,00 kcal |
| Fedt | 8,00 g |
| Kulhydrater | 5,30 g |
| heraf sukker | 1,70 g |
| Salt | 0,06 g |
Schalk Mühle Proteinpulver Vanilla Dream
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Multi Berries
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Schalk Mühle ristede græskarkerner i proteinpulver
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Essential Amino Mix
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Schalk Mühle proteinpulver græskarkerner raw
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Banan Kakao
På lager
Sanatur SPIRU® B - Vitaminkompleks kapsler
Gratis forsendelse!
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Martina Gebhardt HAPPY AGING-creme
På lager
Golddachs barbersæbe cedertræ i rejsestørrelse
På lager
Benecos naturlige læbepomade Hyaluron
På lager
Khadi Skin & Soul Oil Holy Body Pink Lotus...
På lager
WELEDA Slow Aging Astaxanthin Serum Booster Drops
På lager
WELEDA Glow Perfecting Serum Booster Drops
På lager
Lavera Barrier Balance 2-Phase Micellar Water
På lager
i+m Solcreme ansigt SPF 50
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Farfalla Muscles & Joints Let Ben Frisk Gel
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Hoyer Manuka honning MGO 400+
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner ALOE VERA økologisk plantesaft
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Birkebgold naturligt tyggegummi tea tree oil mint
På lager