Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-5 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
Bestilling inden for 7 Timer og 59 Minutter dette og andre produkter.
- Ordrenummer: BG-43579
- Åben tekstfelt 1: 4019839835321
- Transportvægt: 0,75 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Indhold: | 750g, 750 g, 300g |
| Brændværdi kj | 1000,00 kj |
| Brændværdi kcal | 240,00 kcal |
| Kulhydrater | 100,00 g |
| heraf sukker | 0,20 g |
| Salt | 0,01 g |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Mælk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Laktose | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Fisk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Soja | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Macadamia-nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Svovldioxid og sulfit | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Sesamfrø | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
Logona Dybderensende Micellar Vand Økologisk...
På lager
Schoenenberger granatæble moderjuice
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Alva acerola sugetabletter ren naturlig C-vitamin
På lager
Birkengold naturligt tyggegummi spearmint
På lager
Raab Vitalfood Glucosamin Kapsler vegansk
På lager
Schoenenberger sellerijuice
På lager
Birkengold tandpulver mintglas
På lager
Raab Vitalfood Ingefær Kapsler økologisk
På lager
Raab Vitalfood Algeolie Omega 3-kapsler
På lager
Salus D3-vitamin 1000 veganske vitalitetskapsler
På lager
Lavera FRUITY CARE SOAP Organisk Goji &...
På lager
Khadi Wonder Hair Tonic
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Birkengold tandpulver mint genopfyldningspose
På lager
Salus Aperino Curcuma-Ingwer Aperitif
På lager
Niyok tandpasta pebermynte & citron uden fluor
På lager
Ben & Anna Tandpasta Sort med aktivt kul
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Raab Vitalfood Stevia-ekstrakt, sødestof til...
På lager
Raab Vitalfood Baobab-pulver
På lager
Hoyer Manuka honning MGO 400+
Gratis forsendelse!
På lager