Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-1 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 2 Arbejdsdage
kan ikke diskonteres
- Ordrenummer: BG-720016
- Åben tekstfelt 1: 9120062432135
- Transportvægt: 0,2 kg
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl, Det veganske samfund |
| Indhold: | 200 g |
| Brændværdi kj | 1162,00 kj |
| Brændværdi kcal | 279,00 kcal |
| Fedt | 2,30 g |
| Kulhydrater | 21,00 g |
| heraf sukker | 6,20 g |
| Salt | 0,19 g |
Schalk Mühle Proteinpulver Essential Amino Mix
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Schalk Mühle Proteinpulver Multi Berries
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
WELEDA Hyaluronic Moisture Serum Booster Drops
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Vanilla Dream
På lager
Schalk Mühle ristede græskarkerner i proteinpulver
På lager
Pharmos Natur Love your Age Enzyme Peeling
Gratis forsendelse!
På lager
Primavera Feelings of Happiness deodorantcreme
På lager
Lavera Complete Care fluorfri tandpasta
På lager
Apomanum Siciliansk Citron Shower Gel
På lager
Afrolocke Leave-In
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Primavera joie de vivre frisk deodorant
På lager
Sanatur Druekerne OPC & C-vitamin
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Farfalla Security Cuddle Time skumbad
På lager
Raab Vitalfood Algeolie Omega 3-kapsler
På lager
Lavera MY AGE øjen- og læbekonturcreme
På lager
Logona Dybderensende Micellar Vand Økologisk...
På lager
Pharmos Natur Vitamin Booster
Gratis forsendelse!
På lager
Pharmos Natur Intensive Eye Liposomes
Gratis forsendelse!
På lager
Pharmos Natur Repair Balm
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner BIO sort spidskommenolie
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Hoyer Manuka honning MGO 400+
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner ALOE VERA økologisk plantesaft
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Birkebgold naturligt tyggegummi tea tree oil mint
På lager