včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
nelze slevit
- Článek č: BG-720019
- Volné textové pole 1: 9120062434030
- Přepravní hmotnost: 0,2 kg
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Veganská společnost |
| Obsah: | 200 g |
| Výhřevnost kj | 1482,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 353,00 kcal |
| Sacharidy | 21,00 g |
| z toho cukr | 16,00 g |
| Sůl | 0,03 g |
Schalk Mühle Proteinový prášek Vanilla Dream
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Multi Berries
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schalk Mühle Proteinový prášek Schalkolade
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Essential Amino Mix
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schalk Mühle proteinový prášek konopný raw
Skladem
Schalk Mühle pražená dýňová semínka v prášku
Skladem
Laboratoires Biarritz Samoopalovací přípravek...
Skladem
Charlotte Meentzen Sebum Reducer - sada péče ve...
Skladem
Sante Skin Vitality vyhlazující oční sérum
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Zubní pasta Lavera Complete Care bez fluoridu
Skladem
Organický parfém Provida Arctic Air edt
Skladem
Mikrokeratinový sprej Madara Silk pro zdravé vlasy
Skladem
Salus Salusan Ortho Organic Rosehip Tonic
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Korres Rýžové proteiny a lipový šampon pro...
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů