včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-3 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
nelze slevit
- Článek č: BG-720014
- Volné textové pole 1: 9120062430735
- Přepravní hmotnost: 0,35 kg
Přírodní budování svalů - 60 % bílkovin Náš proteinový prášek z organických a pražených dýňových semínek je skutečnou lahůdkou: jemně a mírně pražený, se špetkou soli a bohatý na bílkoviny. Dokonalý středobod bohů, který obohatí každé pečivo. Nezáří však jen jako přísada do pečení, ale také v koktejlech, v müsli nebo jako lahodná poleva na saláty či poháry. Vyrábí se v naší olejárně s velkým nasazením a láskou. Suroviny pocházejí z Rakouska a jsou zde pěstovány ekologicky a poctivě. To vše můžete ochutnat v pikantním, lehce oříškovém, praženém proteinovém prášku. Vyzkoušejte ho!
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Veganská společnost |
| Obsah: | 350 g |
| Výhřevnost kj | 1684,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 402,00 kcal |
| Tuk | 14,00 g |
| Sacharidy | 2,60 g |
| Sůl | 1,00 g |
Schalk Mühle proteinový prášek z dýňových...
Skladem
Schalk Mühle proteinový prášek konopný raw
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Schalkolade
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Vanilla Dream
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Essential Amino Mix
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Multi Berries
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Banánové kakao
Skladem
Bioturm hydratační pěna na toaletní papír
Skladem
Sanatur SPIRU® B - Komplex vitamínů v kapslích
Doprava zdarma v DE!
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Proteinový koktejl v čokoládovém...
Skladem
Zubní pasta Sante Vitamin B12 s fluoridem
Skladem
Bioturm Intimní mycí gel pro muže č. 28
Skladem
Mýdlo na holení Golddachs cedrové dřevo...
Skladem
Khadi Skin & Soul Oil Holy Body Pink Lotus...
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Barley Grass raw
Skladem
Primavera skořicová kůra Cejlon bio 30%
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů