včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-5 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: BG-43579
- Volné textové pole 1: 4019839835321
- Přepravní hmotnost: 0,75 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 750g, 750 g, 300g |
| Výhřevnost kj | 1000,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 240,00 kcal |
| Sacharidy | 100,00 g |
| z toho cukr | 0,20 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Logona Hloubkově čisticí micelární voda Organic...
Skladem
Schoenenberger mateřská šťáva z granátového jablka
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schoenenberger Celerová šťáva
Skladem
Birkengold zubní prášek mátová sklenice
Skladem
Bakanasan vitamin D3 + K2 vysoká dávka
Skladem
Raab Vitalfood Zázvor Kapsle organické
Skladem
Lavera FRUITY CARE SOAP Organic Goji & Organic...
Skladem
Khadi Wonder Hair Tonic
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Birkengold sáček s náplní zubního prášku s mátou
Skladem
Madara SOS Hydra Intenzivní růžový gel
Skladem
Zubní pasta Niyok máta peprná a citron bez...
Skladem
Zubní pasta Ben & Anna černá s aktivním uhlím
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Raab Vitalfood Baobab v prášku
Skladem