Zpět
Před
10,25 €
Obsah:
370 Milliliter
(27,70 € * / 1Litry)
včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-4 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Plánované doručení sobota, 02.05.2026
Celkem:
*
- Článek č: BG-398522
- Volné textové pole 1: 4004148349102
- Přepravní hmotnost: 0,81 kg
Tento nealkoholický aperitiv v sobě spojuje chuťové složky kurkumy, zázvoru a pomeranče a vytváří tak harmonickou trojici. Zapůsobí lehkou pikantností a jemně trpkou chutí a je
Aperino Curcuma Ginger je velmi chutný díky 17 bylinám, koření a ovoci. Lze si ho vychutnat čistý, ale je vynikající i jako koktejl, když se namíchá podle individuální chuti.
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
Aperino Curcuma Ginger je velmi chutný díky 17 bylinám, koření a ovoci. Lze si ho vychutnat čistý, ale je vynikající i jako koktejl, když se namíchá podle individuální chuti.
Bezpečnostní pokyny GPSR
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 370 ml |
Další odkazy na "Salus Aperino Curcuma-Ginger Aperitiv"
Další články z Salus
Složení
: Wässriger Pflanzenauszug* (63 %) (aus Curcumawurzel*, Orangenschalen* süß, Weißdornfrüchten*,... více
Složení
Wässriger Pflanzenauszug* (63 %) (aus Curcumawurzel*, Orangenschalen* süß, Weißdornfrüchten*, GERSTEngras*, Granatapfelschalen*, Galgantwurzel*, Lemongras*, Kardamom*, Ingwerwurzel*, Zitronenverbenenblätter*, Olivenblätter*, Schafgarbenkraut*, Rosmarinblätter*, Enzianwurzel*, Wermutkraut*, Tausendgüldenkraut*), Birnensaftkonzentrat*, Wasser, Granatapfelsaftkonzentrat*, Agavensaftkonzentrat*, natürliches Orangenaroma*, Ingwerextrakt*
Distributor
Salus Haus Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co. KG, D-83052 Bruckmühl
Obsah alkoholu
0 % Obj.
Rechtlicher Status
Potraviny
Vitamine Bezugsgröße
100 ml
Rechtliche Hinweise Text
Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte denní dávku.
Biokontrollstelle
DE-ÖKO-005 (Ecocert IMO GmbH)
Výživové informace
| Výhřevnost kj | 297,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 71,00 kcal |
| Tuk | 0,50 g |
| Sacharidy | 17,00 g |
| z toho cukr | 14,00 g |
| Sůl | 0,07 g |
Alergeny
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ano (obsaženo v receptu) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Ano (obsaženo v receptu) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích... více
Hodnocení zákazníků pro "Salus Aperino Curcuma-Ginger Aperitiv"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.
Zákazníci také koupili
Salus Aperino Acerola Aperitiv s černým rybízem
Obsah
370 Milliliter
(27,70 € * / 1
Litry
)
10,25 €
*
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Logona Rostlinná barva na vlasy krém 240...
Obsah
150 Milliliter
(105,93 € * / 1
Litry
)
15,89 €
*
Skladem
Schoenenberger žebrovníková šťáva z brutnáku...
Obsah
200 Milliliter
(48,75 € * / 1
Litry
)
9,75 €
*
Skladem
-25 %
+Geschenk
Primavera joie de vivre fresh deodorant
Obsah
50 Milliliter
(218,00 € * / 1
Litry
)
10,90 €
*
Skladem
+Geschenk
Deodorant ve spreji Farfalla Hippie Rose Happiness
Obsah
100 Milliliter
(119,00 € * / 1
Litry
)
11,90 €
*
Skladem
Salus Floradix Železo plus B12 veganský
Obsah
250 Milliliter
(49,80 € * / 1
Litry
)
12,45 €
*
Skladem
Doporučení
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
-50 %
-20 %
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel
Obsah
50 Milliliter
(164,00 € * / 1
Litry
)
8,20 €
*
10,25 €
*
Skladem
stále na skladě 20
Odstupňovaná cena
-20 %
Salus Floradix železo pro děti
Obsah
250 Milliliter
(51,04 € * / 1
Litry
)
12,76 €
*
15,95 €
*
Skladem
stále na skladě 1
Naposledy zobrazené