včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-4 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 6 Hodiny a 55 minuty tento a další produkty.
- Článek č: PU-3057013
- Volné textové pole 1: 4004148321214
- Přepravní hmotnost: 0,6 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 250 ml |
| Výhřevnost kj | 296,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 70,00 kcal |
| Tuk | 0,50 g |
| Sacharidy | 17,00 g |
| z toho cukr | 15,00 g |
| Sůl | 0,05 g |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Může obsahovat stopy |
| Makadamové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Dr. Niedermaier Regulatpro® ArthroVital
Skladem
ANNEMARIE BÖRLIND MISCHHAUT Matující denní fluid
Skladem
Salus Floradix železo pro děti
Skladem
i+m Tónovaná opalovací péče SPF 50
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Lavera TIGHTENING EYE CARE 3-násobný hyaluron a...
Skladem
Lavera HYDRATING SERUM 3-násobný hyaluron a...
Skladem
ANNEMARIE BÖRLIND ROSENTAU Ochranný krém na...
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
® Dr. Niedermaier Rechtsregulat Organic
Skladem
Nelumbo Cosmetics Solné mýdlo citronové
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Dr. Hauschka Gel na obočí a řasy 00 průsvitný
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů