včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-6 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: CAR-734-1771
- Volné textové pole 1: 4004148017711
- Přepravní hmotnost: 0,63 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Obsah: | 250 ml |
| Výhřevnost kj | 674,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 158,00 kcal |
| Tuk | 0,50 g |
| Sacharidy | 39,00 g |
| z toho cukr | 21,00 g |
| Sůl | 0,09 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ano (obsaženo v receptu) |
| Fruktóza | Ano (obsaženo v receptu) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Salus Floradix Železo plus B12 veganský
Skladem
Linusit psyllium 100% indické psyllium
Skladem
Madara SMART ANTIOXIDANTS oční krém proti únavě
Skladem
Salus Léčivý olej z japonské máty 10 ml
Skladem
Madara Hyaluronový CC krém proti znečištění SPF...
Skladem
doc nature's MÖNCHSPFEFFER PLUS kapsle
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Dr. Scheller Zpevňující oční krém s kofeinem
Skladem
Madara BOOST Hyaluronový kolagenový booster
Skladem
Benecos Šampon s kofeinem
Skladem
Mikrokeratinový sprej Madara Silk pro zdravé vlasy
Skladem
Madara TIME MIRACLE Rozjasňující denní krém...
Skladem
Madara Hyaluron-Lactic Jemná intimní péče pH 4,5
Skladem
Salus Heart Active Special Tonic
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů