včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-3 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 8 Hodiny a 5 minuty tento a další produkty.
- Článek č: 39805
- Volné textové pole 1: 4004148370823
- Přepravní hmotnost: 0,27 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 200 g |
| Výhřevnost kj | 709,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 177,00 kcal |
| Tuk | 0,60 g |
| Sacharidy | 1,70 g |
| z toho cukr | 0,10 g |
| Vláknina | 85,00 g |
| Sůl | 0,10 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Lavera basis sensitiv MILDE CARE MÝDLO Organic...
Skladem
Zubní pasta Lavera Complete Care bez fluoridu
Skladem
Primavera joie de vivre fresh deodorant
Skladem
Lavera FRESH CARE MÝDLO s organickou limetkou a...
Skladem
Khadi Wonder Hair Tonic
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
ANNEMARIE BÖRLIND PURIFYING CARE Čisticí...
Skladem
Salus Echinacea péče o rty Stick
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Salus Aperino Acerola Aperitiv s černým rybízem
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sodasan Citrusovo-olivové mýdlo tekuté
Skladem
Sonett prostředek na mytí nádobí Lemon
Skladem
Farfalla Rose Blossom Organická rostlinná voda
Skladem
Dr. Niedermaier® Detox Pure
Skladem
Salus Freetox 12 bylinný elixír Pampeliška Kopřiva
Skladem
Tekutý prací prostředek Almawin
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Santaverde aloe vera gel čistý bez vůně
Skladem
Koncentrát pracího prostředku Sonett
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů