včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-5 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 1 Hodina a 34 minuty tento a další produkty.
- Článek č: VR00343
- Volné textové pole 1: 4010160002727
- Přepravní hmotnost: 0,23 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 180 g |
Anton Hübner GmbH & Co. KG, Schlossstraße 11-17, 79238 Ehrenkirchen
| Výhřevnost kj | 1446,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 343,00 kcal |
| Sacharidy | 72,00 g |
| z toho cukr | 66,00 g |
| Sůl | 1,60 g |
| Draslík | 1667.0 |
| Hořčík | 556.0 |
| Zinek | 14.0 |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Může obsahovat stopy |
| Mléko | Může obsahovat stopy |
| Laktóza | Může obsahovat stopy |
| Korýši | Může obsahovat stopy |
| Ryby | Může obsahovat stopy |
| Sója | Může obsahovat stopy |
| Ořechy | Může obsahovat stopy |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Může obsahovat stopy |
| Makadamové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Může obsahovat stopy |
| Sezamová semínka | Může obsahovat stopy |
pěkná kůže Vlasy Nehty Přímé červené ovoce
Skladem
Charlotte Meentzen Herbal Vital denní krém...
Skladem
hübner® Skin Hair Nails Direct Apricot
Skladem
ANNEMARIE BÖRLIND PRECISION & CARE MASCARA
Skladem
Logona Posilující tonikum na pokožku hlavy BIO...
Skladem
Logona AGE PROTECTION zpevňující oční krém...
Skladem
Raab Vitalfood březový cukr v plechovce
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Provida Rozmarýnový olivový kondicionér
Skladem
Logona Jemný odličovač očí Organic Aloe Vera
Skladem
Sante Mademoiselle Sensitive Mascara 01 Black
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem