včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 8 Hodiny a 12 minuty tento a další produkty.
- Článek č: BG-43578
- Volné textové pole 1: 4019839860958
- Přepravní hmotnost: 0,17 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Německá státní ekologická pečeť |
| Obsah: | 500g, 250g, 150g, 150 g |
| Výhřevnost kj | 1145,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 277,00 kcal |
| Tuk | 5,00 g |
| Sacharidy | 28,00 g |
| z toho cukr | 15,00 g |
| Vláknina | 52,00 g |
| Sůl | 0,03 g |
| Vitamin C | 313.0 |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Raab Vitalfood Multi Vitamin Plus kapsle 60 kapslí
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood čistý elektrolytový prášek
Skladem
Sanatur Selen Plus kapsle
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
i+m Clean Beauty čisticí krém s aloe vera
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Charlotte Meentzen Age Control noční kosmetická...
Skladem
hübner® Kůže Vlasy Nehty + pojivová tkáň
Skladem
WELEDA Inspire Sprchový krém Granátové jablko
Skladem
Sprchový gel WELEDA Happiness Grapefruit
Skladem
WELEDA Skin Food Ultra-lehký suchý olej
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
WELEDA Odličovací čisticí olej bez vůně
Skladem
WELEDA Hydratační krém Sensitive Almond
Skladem
i+m Clean Beauty Squalane hydratační sérum
Skladem
Raab Vitalfood Červená řepa v prášku plechovka
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schoenenberger Celerová šťáva
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů