včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-2 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
nelze slevit
- Článek č: BG-397141
- Volné textové pole 1: 4006309317616
- Přepravní hmotnost: 0,54 kg
Walther Schoenenberger Pflanzensaftwerk GmbH & Co KG Hutwiesenstraße 14 71106 Magstadt info@schoenenberger.com
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 330 ml |
| Výhřevnost kj | 120,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 28,00 kcal |
| Sacharidy | 6,60 g |
| z toho cukr | 1,40 g |
| Sůl | 0,41 g |
| Draslík | 240.0 |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Logona Hloubkově čisticí micelární voda Organic...
Skladem
Santaverde age protect intenzivní léčba
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Charlotte Meentzen Herbal Vitality Cream Mask...
Skladem
SonnenMoor BITTER JE NOVÝ SLADKÝ bylinný sprej
Skladem
Santaverde aloepur 100% čistá šťáva z aloe vera
Skladem
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel
Skladem
Radico Organická barva na vlasy tmavě hnědá
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Apeiron Vitalising Rose Fluid
Skladem
Amanprana olej na holení 3 v 1 pro ženy
Skladem
Auro Nature barvy velikonočních vajíček
Skladem
Burts Bees Dětská včelí pěna do koupele
Skladem
Korres Aloe & Dittany kondicionér pro normální...
Skladem