včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-20 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
- Článek č: BG-41132
- Volné textové pole 1: 4002029064205
- Přepravní hmotnost: 0,03 kg
HOYER Manuka medové pastilky do krku s pravým novozélandským manukovým medem, propolisem a meduňkou, ovocné - mentolově svěží
HOYER GmbH Steinbruchstr. 18 82398 Polling info@hoyer-honig.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 30 g |
| Výhřevnost kj | 1253,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 300,00 kcal |
| Tuk | 0,70 g |
| Sacharidy | 58,50 g |
| z toho cukr | 49,90 g |
| Sůl | 0,30 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Zubní pasta Lavera Complete Care bez fluoridu
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sonett prostředek na mytí nádobí Lemon
Skladem
Bioturm Silver Deodorant ve spreji Intensive
Skladem
Birkengold přírodní žvýkačka ovoce
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Eco Cosmetics Krém na ruce
Skladem
Sante Happiness tělové mléko Organic Orange &...
Skladem
Sonett prací prostředek barva máta & citron
Skladem
Pastilky Hoyer Acerola
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Zubní pasta Logodent EXTRA FRESH daily care...
Skladem
Weleda Sport Fresh Kick sprchový gel Arnika
Skladem
Sonett tekutý prací prostředek levandule
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Rezistentní dextrin Sanatura
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Pastilky Hoyer Acerola
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyer Echinacea Rakytníkové pastilky
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem
Hoyer Zell-Regavit Cure
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Stevia Fluid stolní sladidlo
Skladem