včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
- Článek č: 41946
- Volné textové pole 1: 4002029068500
- Přepravní hmotnost: 0,06 kg
Žvýkací tablety s obsahem kofeinu, guarany a rostlinných extraktů
Rychlý přísun energie mezi jídly a na cestách. Pro žáky a studenty při studiu a zkouškách, pro sportovce a profesionály, pro řidiče automobilů a všechny, kteří potřebují být neustále vysoce soustředění.
Guarana je vysoce kvalitní semeno plodu stejnojmenné exotické popínavé rostliny. Guarana roste téměř výhradně v oblasti Amazonie a šplhá po mohutných stromech rovníkového deštného pralesa. Amazonští indiáni v Brazílii přisuzovali guaraně po staletí "magickou moc elixíru života".
Guarana je považována za nejsilnější přírodní zdroj kofeinu a má osvěžující a revitalizující účinky na tělo i mysl. Povzbuzuje a zostřuje vnímání a podporuje schopnost soustředění a učení.
V Asii, zejména v Číně a Koreji, je kořen ženšenu již 5000 let ztělesněním vitality, zdraví a dlouhověkosti. Ve své korejské domovině je proto známý také jako "kořen života". Kdysi byl tak vzácný a drahý, že se vážil zlatem a byl vyhrazen císařským rodinám a králům.
HOYER GmbH Steinbruchstr. 18 82398 Polling info@hoyer-honig.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 30 g |
| Výhřevnost kj | 1613,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 380,00 kcal |
| Tuk | 2,60 g |
| Sacharidy | 87,00 g |
| z toho cukr | 71,00 g |
| Vláknina | 1,70 g |
| Sůl | 0,10 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Pastilky Hoyer Acerola
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyer Echinacea Rakytníkové pastilky
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Dr. Niedermaier Regulatpro® ArthroVital
Skladem
Sonett Tekutý prostředek na mytí nádobí Calendula
Skladem
Martina Gebhardt Krém na ruce a nehty
Skladem
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem
Sante FAMILY Tělové mléko Organic Pineapple & Lime
Skladem
Urtekram Aloe Vera šampon pro normální vlasy
Skladem
Logona Age Energy šampon s organickým kofeinem
Skladem
Deodorant Speick Thermal Sensitive Stick kulatý
Skladem
Sonett tekutý prací prostředek levandule
Skladem
Apeiron Rose Water Vital Spray & Tonic
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů