včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-26 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 7 Hodiny a 13 minuty tento a další produkty.
- Článek č: CAR-734-1843
- Volné textové pole 1: 4004148329289
- Přepravní hmotnost: 0,28 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 250 g |
| Výhřevnost kj | 1991,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 480,00 kcal |
| Tuk | 30,00 g |
| Sacharidy | 21,00 g |
| z toho cukr | 20,00 g |
| Vláknina | 23,00 g |
| Sůl | 0,31 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ano (obsaženo v receptu) |
| Laktóza | Může obsahovat stopy |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Weleda Sport Fresh Kick sprchový gel Arnika
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační denní krém
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Weleda Zpevňující péče o oční okolí Granátové...
Skladem
Dr. Hauschka MED Maska na pokožku hlavy s...
Skladem
Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Sodasan
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační denní a noční sérum
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Almawin organická vůně prádla limetkový květ
Skladem
Zubní pasta Lavera Complete Care bez fluoridu
Skladem
Lavera basis sensitiv Mild Facial Toner
Skladem
Almawin organická vůně na praní Verbena
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
® Dr. Niedermaier Rechtsregulat Organic
Skladem
Madara Hyaluronový CC krém proti znečištění SPF...
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel
Skladem
Salus Floradix železo pro děti
Skladem