včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-3 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
- Článek č: BG-41934
- Volné textové pole 1: 4002029030415
- Přepravní hmotnost: 0,47 kg
HOYER GmbH Steinbruchstr. 18 82398 Polling info@hoyer-honig.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 225 g |
| Výhřevnost kj | 1637,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 390,00 kcal |
| Tuk | 6,90 g |
| Sacharidy | 63,60 g |
| z toho cukr | 36,00 g |
| Sůl | 0,03 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Weleda Sport Fresh Kick sprchový gel Arnika
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační denní krém
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Birkengold Dental Care Přírodní žvýkačky Máta...
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační intenzivní noční sérum
Doprava zdarma v DE!
Skladem
gel proti bolesti od doc nature's devil's claw
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační denní a noční sérum
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Logona Age Energy šampon s organickým kofeinem
Skladem
Logona Shine Conditioner Organický arganový olej
Skladem
Pastilky Hoyer Acerola
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyer Echinacea Rakytníkové pastilky
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Úsporná sada péče o vlasy Lavera Organic...
Skladem
Tělové mléko WHAMISA Organic Seeds
Skladem
Hoyer TranzAlpine Manuka med MGO 550+
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Zubní gel CMD se zeleným čajem
Skladem
Bioturm Silver Deodorant intenzivní dynamický
Skladem
WELEDA Rozmarýnový revitalizační šampon
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem