včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-31 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: HU-3156
- Volné textové pole 1: 4010160001447
- Přepravní hmotnost: 0,56 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Obsah: | 450 ml |
| Výhřevnost kj | 344,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 82,00 kcal |
| Sacharidy | 11,00 g |
| z toho cukr | 11,00 g |
| Sůl | 0,18 g |
| Měď | 0.5 |
| Vitamin C | 133.0 |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Může obsahovat stopy |
| Mléko | Může obsahovat stopy |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Může obsahovat stopy |
| Ryby | Může obsahovat stopy |
| Sója | Může obsahovat stopy |
| Ořechy | Může obsahovat stopy |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Může obsahovat stopy |
| Makadamové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Může obsahovat stopy |
| Sezamová semínka | Může obsahovat stopy |
pěkná kůže Vlasy Nehty Přímé červené ovoce
Skladem
hübner® Skin Hair Nails Direct Apricot
Skladem
hübner® Kůže Vlasy Nehty + pojivová tkáň
Skladem
Sante Balance Sprchový gel Organic Aloe &...
Skladem
Speick Přírodní aktivní šampon Regenerace a péče
Skladem
Madara TIME MIRACLE Botanické retinolové sérum
Skladem
Salus Neuro Sleep Melatonin 2 fáze tablety
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
i+m Sun Protect opalovací krém na obličej SPF 30
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Skladem
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů