Zpět
Před
10,25 €
Obsah:
370 Milliliter
(27,70 € * / 1Litry)
včetně DPH plus náklady na dopravu
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Celkem:
*
- Článek č: BG-398521
- Volné textové pole 1: 4004148349119
- Přepravní hmotnost: 0,81 kg
Nealkoholický aperitiv je unikátní kompozicí černého rybízu, třešní acerola bohatých na vitamin C a vybraných bylin. Speciální výběr 17 bylin, koření a ovoce dodává Aperinu ovocnou, trpkou chuť s velmi jemným hořkým nádechem. Aperino získává svou lehce nasládlou chuť výhradně z přírodních ingrediencí, tj. bez přidaného cukru. Vychutnejte si Aperino jako aperitiv chlazený na ledu, čistý jako panák, smíchaný s minerální vodou nebo jako základ pro jemné koktejly!
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
Bezpečnostní pokyny GPSR
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 370 ml |
Další odkazy na "Salus Aperino Acerola Aperitiv s černým rybízem"
Další články z Salus
Složení
: Wässriger Pflanzenauszug* (45 %) (aus Weißdornbeeren*, Holunderbeeren*, grünem HAFERkraut*,... více
Složení
Wässriger Pflanzenauszug* (45 %) (aus Weißdornbeeren*, Holunderbeeren*, grünem HAFERkraut*, Orangenschalen süß*, Melissenblättern*, Schachtelhalmkraut*, Löwenzahnblättern*, Rosmarinblättern*, Lemongras*, Wacholderbeeren*, Buccoblättern*, Salbeiblättern*, Enzianwurzeln*, Wermutkraut*, Tausendgüldenkraut*), Wasser, Agavensaftkonzentrat*, Johannisbeersaftkonzentrat* (4 %), Acerolasaftkonzentrat* (1,4 %), färbender Gemüse- und Fruchtauszug* (aus Karotten*, Apfelfrüchten* und schwarzen Johannisbeeren*), Holunderbeersaftkonzentrat*, nat. Aroma.
Distributor
Salus Haus Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co. KG, D-83052 Bruckmühl
Obsah alkoholu
0 % Obj.
Rechtlicher Status
Potraviny
Vitamine Bezugsgröße
100 ml
Biokontrollstelle
DE-ÖKO-005 (Ecocert IMO GmbH)
Výživové informace
| Výhřevnost kj | 410,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 96,00 kcal |
| Tuk | 0,50 g |
| Sacharidy | 23,00 g |
| z toho cukr | 21,00 g |
| Sůl | 0,04 g |
Alergeny
| Oves | Ano (obsaženo v receptu) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Ano (obsaženo v receptu) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích... více
Hodnocení zákazníků pro "Salus Aperino Acerola Aperitiv s černým rybízem"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.
Zákazníci také koupili
-25 %
Sonett prostředek na mytí nádobí Lemon
Obsah
120 Milliliter
(10,67 € * / 1
Litry
)
z 1,28 €
*
Skladem
Primavera joie de vivre fresh deodorant
Obsah
50 Milliliter
(218,00 € * / 1
Litry
)
10,90 €
*
Skladem
Living Nature Hydrator na rty bezbarvý...
Obsah
3.8 gram
(5 236,84 € * / 1
)
19,90 €
*
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Proteinový koktejl v čokoládovém...
Obsah
300 gram
(56,33 € * / 1
)
16,90 €
*
Skladem
Dr. Hauschka Chladivá oční ampule 10 x 5 ml
Obsah
50 Milliliter
(540,00 € * / 1
Litry
)
27,00 €
*
Skladem
Doporučení
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
-50 %
-20 %
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel
Obsah
50 Milliliter
(164,00 € * / 1
Litry
)
8,20 €
*
10,25 €
*
Skladem
stále na skladě 20
Odstupňovaná cena
-20 %
Salus Floradix železo pro děti
Obsah
250 Milliliter
(51,04 € * / 1
Litry
)
12,76 €
*
15,95 €
*
Skladem
stále na skladě 1
Naposledy zobrazené