včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-5 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
nelze slevit
Objednávka v rámci 6 Hodiny a 4 minuty tento a další produkty.
- Článek č: BG-720017
- Volné textové pole 1: 9120062434023
- Přepravní hmotnost: 0,2 kg
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Veganská společnost |
| Obsah: | 200 g |
| Výhřevnost kj | 1162,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 279,00 kcal |
| Tuk | 2,30 g |
| Sacharidy | 21,00 g |
| z toho cukr | 6,20 g |
| Sůl | 0,19 g |
Schalk Mühle Proteinový prášek Schalkolade
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Multi Berries
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Essential Amino Mix
Skladem
Schalk Mühle pražená dýňová semínka v prášku
Skladem
Schalk Mühle proteinový prášek z dýňových...
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Banánové kakao
Skladem
Schalk Mühle proteinový prášek konopný raw
Skladem
Raab Vitalfood čistý elektrolytový prášek
Skladem
Khadi Skin & Soul Oil Holy Body Pink Lotus...
Skladem
Laboratoires Biarritz Samoopalovací přípravek...
Skladem
Sanatur SPIRU® B - Komplex vitamínů v kapslích
Doprava zdarma v DE!
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Tělový olej Dr. Hauschka Sloe Blossom
Skladem
Mýdlo na holení Golddachs cedrové dřevo...
Skladem
Santaverde Anniversary Edition Aloe Vera Gel
Skladem
NICAMA Deodorant krém Sensitive
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů