včetně DPH plus náklady na dopravu
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
nelze slevit
- Článek č: BG-720013
- Volné textové pole 1: 9120062434061
- Přepravní hmotnost: 0,25 kg
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Veganská společnost |
| Obsah: | 250 g |
| Výhřevnost kj | 1501,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 359,00 kcal |
| Tuk | 9,60 g |
| Sacharidy | 4,20 g |
| z toho cukr | 2,10 g |
| Sůl | 0,29 g |
Schalk Mühle Proteinový prášek Vanilla Dream
Skladem
Schalk Mühle pražená dýňová semínka v prášku
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Multi Berries
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schalk Mühle Proteinový prášek Schalkolade
Skladem
Schalk Mühle proteinový prášek konopný raw
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Banánové kakao
Skladem
Schalk Mühle proteinový prášek z dýňových...
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Barley Grass raw
Skladem
Madara SKINONYM polomatný peptidový podkladový...
Skladem
Mýdlo na holení Golddachs cedrové dřevo...
Skladem
Khadi Skin & Soul Oil Holy Body Pink Lotus...
Skladem
Kapky WELEDA Pore Refining Serum Booster
Skladem
Charlotte Meentzen Sebum Reducer - sada péče ve...
Skladem
Sante Skin Vitality vyhlazující oční sérum
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Madara VITAMIN C rozjasňující regenerační krém...
Skladem
Sprchový balzám Primavera Feelings of Happiness
Skladem
Tělové mléko Primavera Feelings of Happiness
Skladem
Sanatur SPIRU® B - Komplex vitamínů v kapslích
Doprava zdarma v DE!
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Organický parfém Provida Arctic Air edt
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů