Zpět
Před
2,10 €
Obsah:
70 gram
(30,00 € * / 1)
včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-8 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Plánované doručení čtvrtek, 30.04.2026
Celkem:
*
- Článek č: HU-3139
- Volné textové pole 1: 4010160002819
- Přepravní hmotnost: 0,08 kg
Chutná sladkost pro žaludek - doma i na cestách v bio kvalitě
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
Aplikace
není uvedeno
Bezpečnostní pokyny GPSR
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 70 g |
Další odkazy na "Hübner Zázvorové bonbony Organic"
Další články z Hübner
Složení
: Zucker*, Glukosesirup*, Säuerungsmittel Citronensäure, natürliche Ingweraromen, natürliches... více
Složení
Zucker*, Glukosesirup*, Säuerungsmittel Citronensäure, natürliche Ingweraromen, natürliches Zitronen-Aroma, Ingwerextrakt* (0,02 %), natürliches Limettenaroma
Distributor
Anton Hübner GmbH & Co. KG, Schlossstraße 11-17, 79238 Ehrenkirchen
Obsah alkoholu
0 % Obj.
Rechtlicher Status
Potraviny
Zutatenlegende
z certifikované ekologické produkce
Rechtliche Hinweise Text
žádné
Biokontrollstelle
DE-ÖKO-001 (Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH)
Aufbewahrungs- und Verwendungshinweise Textfeld
Neskladujte při teplotě nad 25 °C. Chraňte před mrazem.
Výživové informace
(Bezugsgröße 100 g / připravený produkt)
| Výhřevnost kj | 1653,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 389,00 kcal |
| Sacharidy | 97,00 g |
| z toho cukr | 77,00 g |
| Sůl | 0,02 g |
Alergeny
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích... více
Hodnocení zákazníků pro "Hübner Zázvorové bonbony Organic"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.
Zákazníci také koupili
Limitovaná edice
+Geschenk
-20 %
Limitovaná edice
Dr. Hauschka Vánoční dárková sada relaxedsoul
Obsah
1 Kus
23,20 €
*
29,00 €
*
Skladem
stále na skladě 40
Sante Overnight Elixir Intenzivní hydratace
Obsah
75 Milliliter
(79,87 € * / 1
Litry
)
5,99 €
*
Skladem
Sante GLOSSY SHINE 1 MIN WONDER MASK SACHET
Obsah
20 Milliliter
(89,50 € * / 1
Litry
)
1,79 €
*
Skladem
Sante INTENZIVNÍ HYDRATACE 1 MIN ZÁZRAČNÁ MASKA...
Obsah
20 Milliliter
(89,50 € * / 1
Litry
)
1,79 €
*
Skladem
Doporučení
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
-50 %
Rezistentní dextrin Sanatura
Obsah
300 gram
(33,30 € * / 1
)
9,99 €
*
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
NOVINKA
Raab Vitalfood Stevia Fluid stolní sladidlo
Obsah
50 Milliliter
(138,00 € * / 1
Litry
)
6,90 €
*
Skladem
+Geschenk
Raab Vitalfood Březový cukr Premium
Obsah
300 gram
(29,67 € * / 1
)
z 8,90 €
*
Skladem
stále na skladě 5
+Geschenk
Hübner ALOE VERA regenerační gel na tělo
Obsah
150 Milliliter
(103,00 € * / 1
Litry
)
15,45 €
*
Skladem
Naposledy zobrazené