včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-7 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: BG-43562
- Volné textové pole 1: 4019839892164
- Přepravní hmotnost: 0,1 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Německá státní ekologická pečeť |
| Obsah: | 100g, 400g, 100 g |
| Výhřevnost kj | 1774,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 420,00 kcal |
| Tuk | 8,00 g |
| Sacharidy | 4,90 g |
| z toho cukr | 0,50 g |
| Sůl | 1,10 g |
| Fosfor | 910.0 |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Raab Vitalfood rýžový proteinový prášek
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Brokolice v prášku plechovka BIO
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Dr. Niedermaier Regulatpro® ArthroVital
Skladem
Raab Mandlový proteinový prášek
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Salus Salusan Ortho kolagenový hydrolyzát v prášku
Skladem
Raab Vitalfood Špenátový prášek 210g
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
WELEDA Hydratační krém Sensitive Almond
Skladem
Schalk Mühle pražená dýňová semínka v prášku
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schalk Mühle Proteinový prášek Essential Amino Mix
Skladem
Dr. Scheller Arganové intenzivní sérum proti...
Skladem
Raab Vitalfood Spirulina prášek cín
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood lněná mouka v plechovce BIO
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Korres BLACK PEPPER EDT pro něj
Skladem
Salus Floradix Železo plus B12 veganský
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Dr. Grandel Grandelat pití hořčíku
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Tablety
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů