včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-4 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 5 Hodiny a 20 minuty tento a další produkty.
- Článek č: 238-9279
- Volné textové pole 1: 4019839892799
- Přepravní hmotnost: 0,46 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 400 g |
| Výhřevnost kj | 1661,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 394,00 kcal |
| Tuk | 7,60 g |
| Sacharidy | 17,00 g |
| z toho cukr | 15,00 g |
| Sůl | 0,41 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
WELEDA Protivrásková péče na oči a rty Blue...
Skladem
Schalk Mühle Proteinový prášek Multi Berries
Skladem
Sprchový balzám Primavera Feelings of Happiness
Skladem
Tělové mléko Primavera Feelings of Happiness
Skladem
Lavera Vitalising Care Shower
Skladem
Raab Vitalfood Proteinový koktejl v čokoládovém...
Skladem
Sprchový gel Provida Pomeranč a citron
Skladem
Sante Happiness tělové mléko Organic Orange &...
Skladem
Sante Happiness Sprchový gel Organic Orange &...
Skladem
Raab Vitalfood Baobab v prášku
Skladem
Bioturm regenerační krém na nohy č. 83
Skladem
Auro Nature barvy velikonočních vajíček
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Raab Vitalfood Baobab v prášku
Skladem