včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-2 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
- Článek č: BG-41924
- Volné textové pole 1: 4002029030545
- Přepravní hmotnost: 0,4 kg
Steinbruchstr. 18
82398 Polling
info@hoyer-honig.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 250 g |
| Výhřevnost kj | 1411,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 335,00 kcal |
| Tuk | 0,20 g |
| Sacharidy | 83,50 g |
| z toho cukr | 81,50 g |
| Sůl | 0,10 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
CMD Sandorini Gloss & Care Lesk na rty lesklý
Skladem
Bergland Propolisová tinktura organická
Skladem
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem
Bioturm Sprchový gel Granátové jablko č. 71
Skladem
Sprchový gel WELEDA Happiness Grapefruit
Skladem
Dárková sada Sante Lavender Relaxing Moments
Skladem
Primavera Propolisový extrakt Allgäu bio
Skladem
Lavera Black Obsidian Řasenka černá
Skladem
Michael Droste-Laux deodorant krém s bambuckým...
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem