včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-5 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
- Článek č: BG-41944
- Volné textové pole 1: 4002029030804
- Přepravní hmotnost: 0,29 kg
Steinbruchstr. 18
82398 Polling
info@hoyer-honig.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 250 g |
| Výhřevnost kj | 1335,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 315,00 kcal |
| Tuk | 0,10 g |
| Sacharidy | 76,80 g |
| z toho cukr | 73,00 g |
| Vláknina | 1,40 g |
| Sůl | 1,00 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Schoenenberger žebrovníková šťáva z brutnáku...
Skladem
PRIMAVER Olej na ochranu intimních ran organický
Skladem
PRIMAVERA Chladivý pleťový sprej organický
Skladem
Tělové mléko WHAMISA Organic Seeds
Skladem
Dárková sada Sante Lavender Relaxing Moments
Skladem
Urtekram Zklidňující levandulová sada péče o...
Skladem
Zubní pasta Lavera Complete Care bez fluoridu
Skladem
Úsporná sada péče o vlasy Lavera Organic...
Skladem
Mýdlo Speick s rostlinným olejem Sněhová vločka
Skladem
Sprchový gel Weleda For Men Energy Fresh 3v1
Skladem
Bioturm zubní pasta z organických bylinek
Skladem
Primavera Forest Walk Room Spray organický
Skladem
i+m Hyaluron sérum s nízkou dráždivostí
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem