včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-3 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
- Článek č: BG-41924
- Volné textové pole 1: 4002029030545
- Přepravní hmotnost: 0,4 kg
Steinbruchstr. 18
82398 Polling
info@hoyer-honig.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 250 g |
| Výhřevnost kj | 1411,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 335,00 kcal |
| Tuk | 0,20 g |
| Sacharidy | 83,50 g |
| z toho cukr | 81,50 g |
| Sůl | 0,10 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
CMD Sandorini Gloss & Care Lesk na rty lesklý
Skladem
Bergland Propolisová tinktura organická
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Bakanasan propolisový ústní gel
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem
Fitne ACE+Selenium+Zinek Kapsle
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Bioturm Sprchový gel Granátové jablko č. 71
Skladem
Sprchový gel WELEDA Happiness Grapefruit
Skladem
Dárková sada Sante Lavender Relaxing Moments
Skladem
Hloubková regenerační maska Sante
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Birkengold Dental Care Přírodní žvýkačky Máta...
Skladem
Primavera Propolisový extrakt Allgäu bio
Skladem
Rose Red Deodorant Cream Orange Grove
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Rose Red Deodorant Cream Good Mood
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Michael Droste-Laux deodorant krém s bambuckým...
Skladem
Primavera Olej ze semen granátového jablka...
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem