včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-2 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: 39960
- Volné textové pole 1: 4006309024170
- Přepravní hmotnost: 0,43 kg
Walther Schoenenberger Pflanzensaftwerk GmbH & Co KG Hutwiesenstraße 14 71106 Magstadt info@schoenenberger.com
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 200 ml |
Walther Schoenenberger Pflanzensaftwerk GmbH & Co. KG, Hutwiesenstraße 14, 71106 Magstadt
| Výhřevnost kj | 175,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 42,00 kcal |
| Tuk | 0,10 g |
| Sacharidy | 10,00 g |
| z toho cukr | 10,00 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Almawin oplachovací prostředek
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Salus Aperino Curcuma-Ginger Aperitiv
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schoenenberger mateřská šťáva z granátového jablka
Skladem
Čistič myčky Almawin
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schoenenberger žebrovníková šťáva z brutnáku...
Skladem
Salus Aperino Acerola Aperitiv s černým rybízem
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sonett prostředek na mytí nádobí citlivý
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Tablety
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Pastilky Hoyer Acerola
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyer Echinacea Rakytníkové pastilky
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem