včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: CAR-238-2475
- Volné textové pole 1: 4019839824752
- Přepravní hmotnost: 0,12 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 100 g |
| Výhřevnost kj | 1159,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 277,00 kcal |
| Tuk | 0,30 g |
| Sacharidy | 46,90 g |
| z toho cukr | 10,70 g |
| Vláknina | 36,00 g |
| Sůl | 0,20 g |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Farfalla chrání svou pěnovou koupel Forest Magic
Skladem
Khadi tělový olej Holy Body Shatavari Everyoung
Skladem
Reliqt Naturals rostlinná barva na vlasy světle...
Skladem
Šampon Farfalla Nutri Repair Phyto Keratin
Skladem
WELEDA Rozmarýnový revitalizační kondicionér
Skladem
WELEDA Rozmarýnový revitalizační šampon
Skladem
Krém na ruce Burts Bees Advanced Aloe
Skladem
Raab Vitalfood Multi Vitamin Plus kapsle 60 kapslí
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Krém na ruce Burts Bees Ultimate Care
Skladem
Radico Organické bylinné pečující balení Amla
Skladem
Sanatur Ashwagandha kapsle BIO
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Olej na kreslení úst Niyok Lemon Grass & Ginger
Skladem
Velikonoční mýdlo z ovčího mléka Saling Sheep's...
Skladem
Raab Vitalfood březový cukr v plechovce
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Rezistentní dextrin Sanatura
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů