včetně DPH plus náklady na dopravu
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
- Článek č: CAR-238-4051
- Volné textové pole 1: 4019839840516
- Přepravní hmotnost: 0,65 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 600 g |
| Výhřevnost kj | 1224,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 288,00 kcal |
| Tuk | 0,50 g |
| Sacharidy | 72,00 g |
| z toho cukr | 38,00 g |
| Sůl | 2,00 g |
| Chrome | 50.0 |
| Draslík | 1563.0 |
| Měď | 1.3 |
| Hořčík | 584.0 |
| Mangan | 0.75 |
| Selen | 69.0 |
| Zinek | 13.0 |
| Vitamin C | 63.0 |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Aromaterapeutický sprej Florascent Bergamot
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sodasan Růžové olivové mýdlo tekuté
Skladem
Radico Organická barva na vlasy Měděná hnědá
Skladem
Raab Vitalfood Proteinový koktejl v čokoládovém...
Skladem
Sprchový gel Korres BERGAMOT PEAR
Skladem
Casida BIO ricinový olej lisovaný za studena...
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Birkengold Dental Care Přírodní žvýkačky Máta...
Skladem
Ájurvédský regenerační kondicionér Khadi Rose...
Skladem
Farfalla chrání svou pěnovou koupel Forest Magic
Skladem
Raab Vitalfood Ashwagandha prášek organický
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Taurine Kapsle veganské
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood přírodní syrovátka s LB v prášku...
Skladem
Urtekram Dětský měsíčkový šampon
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Raab Vitalfood Baobab v prášku
Skladem