včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
Objednávka v rámci 5 Hodiny a 40 minuty tento a další produkty.
- Článek č: BG-601712
- Volné textové pole 1: 4260112342054
- Přepravní hmotnost: 0,11 kg
Eschenheimer Anlage 18
60318 Frankfurt
info@myyo.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 75 g |
Eschenheimer Anlage 18
60318 Frankfurt
| Výhřevnost kj | 1620,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 380,00 kcal |
| Sacharidy | 95,00 g |
| z toho cukr | 2,50 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Může obsahovat stopy |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
My.Yo Kefír Ferment Lacto Pro
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
My.Yo Yoghurt Ferment bulharština
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Khadi Skin & Soul Oil Holy Body Pink Lotus...
Skladem
Namaki Cosmetics lak na nehty na vodní bázi 21...
Skladem
Sprchový gel Weleda For Men Energy Fresh 3v1
Skladem
Donath BIO rakytník řešetlákový + třtinový cukr
Skladem
naildoc RAPID NAGELPILZ TREATMENT GEL
Skladem
Naturgut Nose Care Oil
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Logona Hydratační pleťové tonikum Organic...
Skladem
Hydrophil Kids zubní pasta Mouse Apricot
Skladem
Šampon Lavera Solid Care pro objem a sílu
Skladem
Dezinfekční gel na ruce Styx
Skladem
Logona Jemný odličovač očí Organic Aloe Vera
Skladem
Birkengold sáček s náplní zubního prášku s mátou
Skladem
Birkengold zubní prášek mátová sklenice
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
