včetně DPH plus náklady na dopravu
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
- Článek č: DO-2024
- Volné textové pole 1: 4009491020241
- Přepravní hmotnost: 0,92 kg
K zjemnění pokrmů, jako přídavek do tvarohu, jogurtu, müsli apod.
Schloßstraße 11-17
79238 Ehrenkirchen
info@huebner-vital.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 500 ml |
| Výhřevnost kj | 1370,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 323,00 kcal |
| Tuk | 1,80 g |
| Sacharidy | 75,00 g |
| z toho cukr | 74,00 g |
| Vláknina | 0,90 g |
| Sůl | 0,02 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Donath rakytníkový med + květový med z celých...
Skladem
Sodasan prostředek na mytí nádobí Lemon
Skladem
WELEDA Moje rakytníková imunitní šťáva
Skladem
Sprchový gel Weleda For Men Energy Fresh 3v1
Skladem
Donath celé ovoce rakytník acerola
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Donath BIO celé ovoce granátové jablko neslazené
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Khadi tělový olej Holy Body Shatavari Everyoung
Skladem
Birkengold přírodní žvýkačky s mátou
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Weleda Měsíčkový pečující olej Bez vůně
Skladem
Sodasan Růžové olivové mýdlo tekuté
Skladem
Sodasan Levandulovo-olivové mýdlo tekuté
Skladem
Univerzální čisticí prostředek Sodasan
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Intenzivní pečující olej CMD Royale Essence
Skladem
CMD Sandorini Bodybutter
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Rezistentní dextrin Sanatura
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyer TranzAlpine Manuka med MGO 550+
Doprava zdarma v DE!
Skladem