včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-5 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 3 Hodiny a 20 minuty tento a další produkty.
- Článek č: WE-005075CH
- Volné textové pole 1: 4001638590037
- Přepravní hmotnost: 0,43 kg
Nápoj z rakytníkové šťávy Zdroj vitaminu C, který podporuje obranyschopnost organismu - Podporuje obranyschopnost organismu - Proti únavě a vyčerpání - Chrání buňky před antioxidačním stresem Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Weleda AG, Schwäbisch Gmünd Möhlerstraße 3-5 73525 Schwäbisch Gmünd dialog@weleda.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 200 ml |
Möhlerstraße 3-5
73525 Schwäbisch Gmünd
dialog@weleda.de
| Výhřevnost kj | 304,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 73,00 kcal |
| Tuk | 3,90 g |
| Sacharidy | 8,40 g |
| z toho cukr | 1,60 g |
| Vláknina | 0,70 g |
| Sůl | 0,05 g |
| Vitamin C | 160.0 |
| Vitamin E | 1.8 |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Může obsahovat stopy |
| Mléko | Může obsahovat stopy |
| Laktóza | Může obsahovat stopy |
| Korýši | Může obsahovat stopy |
| Ryby | Může obsahovat stopy |
| Sója | Může obsahovat stopy |
| Ořechy | Může obsahovat stopy |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Může obsahovat stopy |
| Makadamové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Může obsahovat stopy |
| Sezamová semínka | Může obsahovat stopy |
Weleda Zpevňující noční péče Granátové jablko a...
Skladem
WELEDA Sensitive čisticí mléko mandlové
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační intenzivní oční sérum
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační intenzivní noční sérum
Doprava zdarma v DE!
Skladem
ANNEMARIE BÖRLIND PRECISION & CARE MASCARA
Skladem
Dr. Hauschka Neemový olej na nehty Stick
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační denní krém Intensive
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Dr. Hauschka Regenerační denní a noční sérum
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Sonett dvoufázový obličejový olej Sensitive
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
WELEDA Odličovací čisticí olej bez vůně
Skladem
Himalaya Herbals COMPLETE CARE bylinná zubní...
Skladem
Martina Gebhardt Krém na ruce a nehty
Skladem
Mýdlo na holení Golddachs Classic Travel Size
Skladem
NICAMA Citronový olej na vlasy
Skladem
NICAMA Mýdlo citron-eukalyptus
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
