včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-8 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: WE-005074CH
- Volné textové pole 1: 4001638590013
- Přepravní hmotnost: 0,52 kg
Nápoj z rakytníkové šťávy Zdroj vitaminu C pro podporu obranyschopnosti Podporuje obranyschopnost - Proti únavě a vyčerpání - Chrání buňky před antioxidačním stresem Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Weleda AG, Schwäbisch Gmünd Möhlerstraße 3-5 73525 Schwäbisch Gmünd dialog@weleda.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 200 ml |
Möhlerstraße 3-5
73525 Schwäbisch Gmünd
dialog@weleda.de
| Výhřevnost kj | 1360,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 321,00 kcal |
| Tuk | 1,60 g |
| Sacharidy | 75,00 g |
| z toho cukr | 67,00 g |
| Vláknina | 2,80 g |
| Sůl | 0,25 g |
| Vitamin C | 80.0 |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Může obsahovat stopy |
| Mléko | Může obsahovat stopy |
| Laktóza | Může obsahovat stopy |
| Korýši | Může obsahovat stopy |
| Ryby | Může obsahovat stopy |
| Sója | Může obsahovat stopy |
| Ořechy | Může obsahovat stopy |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Může obsahovat stopy |
| Makadamové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Může obsahovat stopy |
| Sezamová semínka | Může obsahovat stopy |
WELEDA Moje rakytníková imunitní šťáva
Skladem
Zubní pasta Lavera Complete Care bez fluoridu
Skladem
Weleda Zpevňující noční péče Granátové jablko a...
Skladem
WELEDA Hyaluronové hydratační sérum Booster Drops
Skladem
WELEDA Rozmarýnový revitalizační šampon
Skladem
WELEDA Zpevňující noční péče Blue Gentian &...
Skladem
WELEDA Protivrásková péče na oči a rty Blue...
Skladem
Weleda Skin Food Vyživující denní péče
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
TAUTROPFEN Vyrovnávací pleťové tonikum
Skladem
Tautropfen 2fázový čisticí olej
Skladem
Dr. Hauschka MED Dental Care Economy Set
Skladem
Weleda Sport & Muscle Regeneration Bath Arnica
Skladem
Weleda Zpevňující sérum Granátové jablko a...
Skladem
Weleda Zpevňující denní péče Granátové jablko a...
Skladem
Aroma sauna Primavera Power & Calm Set
Skladem
Weleda Pevná sprchová péče Zázvor + Petitgrain
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sante FAMILY Tekuté mýdlo Organic Aloe Vera & Lime
Skladem
Weleda Hydratační tělové mléko Citrus Express
Skladem
Logona Vyživující rostlinná barva na vlasy...
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Provida Mille Fleurs ochranné sérum s vitaminem C
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hübner ALOE VERA organická rostlinná šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Hoyer TranzAlpine Manuka med MGO 550+
Doprava zdarma v DE!
Skladem
