Zpět
Před
5,90 €
Obsah:
125 gram
(47,20 € * / 1)
včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-5 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
stále na skladě 5
Plánované doručení úterý, 05.05.2026
Celkem:
*
- Článek č: BG-43589
- Volné textové pole 1: 4019839818805
- Přepravní hmotnost: 0,15 kg
S organickým bělidlem do kávy Raab budete mít doma vždy dlouhotrvající zásobu mléka. BIO bělidlo do kávy Raab's je pečlivě vyrobeno z bio mléka, které do značné míry zachovává cenné složky mléka.
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
Aplikace
Jednoduše přidejte sušené odstředěné mléko Raab BIO do kávy nebo čaje. Po potopení se rozpustí, aniž by zanechal zbytky. Promíchejte a získáte lahodně ochucenou kávu nebo čaj.
Bezpečnostní pokyny GPSR
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 125 g |
Další odkazy na "Raab Vitalfood bělící prášek do kávy"
Další články z Raab Vitalfood
Složení
: 100 % MAGERMILCHPULVER* (*aus kontrolliert biologischem Anbau) více
Složení
100 % MAGERMILCHPULVER* (*aus kontrolliert biologischem Anbau)
Distributor
Raab Vitalfood GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 10, 85296 Rohrbach
Obsah alkoholu
0 % Obj.
Rechtlicher Status
Potraviny
Zutatenlegende
z certifikované ekologické produkce
Vitamine Bezugsgröße
100 g
Rechtliche Hinweise Text
Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte denní dávku.
Biokontrollstelle
DE-ÖKO-001 (Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH)
Aufbewahrungs- und Verwendungshinweise Textfeld
Skladujte na chladném, suchém, tmavém a těsně uzavřeném místě.
Výživové informace
(Bezugsgröße 100 g / připravený produkt)
| Výhřevnost kj | 1533,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 361,00 kcal |
| Tuk | 1,00 g |
| Sacharidy | 53,00 g |
| z toho cukr | 51,00 g |
| Protein | 35,00 g |
| Sůl | 0,22 g |
Alergeny
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ano (obsaženo v receptu) |
| Laktóza | Ano (obsaženo v receptu) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ano (obsaženo v receptu) |
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích... více
Hodnocení zákazníků pro "Raab Vitalfood bělící prášek do kávy"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.
Zákazníci také koupili
Odstupňovaná cena
Sonett prostředek na mytí nádobí Lemon
Obsah
120 Milliliter
(10,67 € * / 1
Litry
)
z 1,28 €
*
Skladem
-20 %
-25 %
Lavera basis sensitiv MILDE CARE MÝDLO Organic...
Obsah
250 Milliliter
(14,36 € * / 1
Litry
)
z 3,59 €
*
Skladem
-14 %
Sonett prací prostředek barva máta & citron
Obsah
120 Milliliter
(9,08 € * / 1
Litry
)
z 1,09 €
*
1,28 €
*
Skladem
Zubní pasta Ben & Anna černá s aktivním uhlím
Obsah
100 Milliliter
(49,90 € * / 1
Litry
)
4,99 €
*
Skladem
Sonett tekutý prací prostředek levandule
Obsah
120 Milliliter
(10,67 € * / 1
Litry
)
z 1,28 €
*
Skladem
Doporučení
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
-50 %
-20 %
Raab Vitalfood Baobab v prášku
Obsah
90 gram
(96,89 € * / 1
)
8,72 €
*
10,90 €
*
Skladem
stále na skladě 1
Odstupňovaná cena
Naposledy zobrazené