Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-5 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
Zamówienie w ramach 6 Godziny oraz 7 minuty tego i innych produktów.
- Numer zamówienia: WE-005075CH
- Wolne pole tekstowe 1: 4001638590037
- Waga przesyłki: 0,43 kg
Sok z owoców rokitnika do picia Źródło witaminy C, wspomagające obronę immunologiczną - Wspomaga obronę immunologiczną - Przeciwdziała zmęczeniu i znużeniu - Chroni komórki przed stresem antyoksydacyjnym Witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Weleda AG, Schwäbisch Gmünd Möhlerstraße 3-5 73525 Schwäbisch Gmünd dialog@weleda.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 200 ml |
Möhlerstraße 3-5
73525 Schwäbisch Gmünd
dialog@weleda.de
| Wartość opałowa kj | 304,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 73,00 kcal |
| Tłuszcz | 3,90 g |
| Węglowodany | 8,40 g |
| jego cukier | 1,60 g |
| Błonnik pokarmowy | 0,70 g |
| Sól | 0,05 g |
| Witamina C | 160.0 |
| Witamina E | 1.8 |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Może zawierać śladowe ilości |
| Mleko | Może zawierać śladowe ilości |
| Laktoza | Może zawierać śladowe ilości |
| Skorupiaki | Może zawierać śladowe ilości |
| Ryba | Może zawierać śladowe ilości |
| Soja | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy makadamia | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Może zawierać śladowe ilości |
| Nasiona sezamu | Może zawierać śladowe ilości |
Weleda Ujędrniająca Pielęgnacja na Noc Granat i...
W magazynie
WELEDA Wrażliwe mleczko oczyszczające Migdał
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujące intensywne serum pod oczy
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujące intensywne serum na noc
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
TUSZ DO RZĘS ANNEMARIE BÖRLIND PRECISION & CARE
W magazynie
Dr Hauschka Neem olejek do paznokci w sztyfcie
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujący krem na dzień Intensive
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Maseczka rewitalizująca Dr. Hauschka
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujące serum na dzień i na noc
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
2-fazowy olejek do twarzy Sonett Sensitive
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Mydło do golenia Golddachs z drewna cedrowego w...
W magazynie
WELEDA Olejek oczyszczający do demakijażu...
W magazynie
WELEDA Mój rokitnikowy napój immunologiczny
W magazynie
Himalaya Herbals COMPLETE CARE ziołowa pasta do...
W magazynie
Martina Gebhardt Krem do rąk i paznokci
W magazynie
Herbata brzozowa z trawą jęczmienną Salus...
W magazynie
Mydło do golenia Golddachs Classic Travel Size
W magazynie
Cytrynowy olejek do włosów NICAMA
W magazynie
Mydło NICAMA Cytryna-Eukaliptus
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Świąteczne pudełko Biokreis
W magazynie
Herbata brzozowa z trawą jęczmienną Salus...
W magazynie
Sunflower Family Sunflower Hack organiczny czysty
W magazynie
Heirler frema Reform odtłuszczone mleko w proszku
W magazynie
Hoyer Miód Manuka MGO 400+
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Hübner ALOE VERA organiczny sok roślinny
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
SonnenMoor HalsGut Zuckerl
W magazynie
