Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-5 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
Zamówienie w ramach 6 Godziny oraz 12 minuty tego i innych produktów.
- Numer zamówienia: WE-00616100
- Wolne pole tekstowe 1: 4001638590044
- Waga przesyłki: 0,55 kg
Weleda AG, Schwäbisch Gmünd Möhlerstraße 3-5 73525 Schwäbisch Gmünd dialog@weleda.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 250 ml |
Möhlerstraße 3-5
73525 Schwäbisch Gmünd
dialog@weleda.de
| Wartość opałowa kj | 127,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 30,00 kcal |
| Tłuszcz | 0,50 g |
| Węglowodany | 6,00 g |
| jego cukier | 2,20 g |
| Błonnik pokarmowy | 2,00 g |
| Sól | 0,01 g |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Może zawierać śladowe ilości |
| Mleko | Może zawierać śladowe ilości |
| Laktoza | Może zawierać śladowe ilości |
| Skorupiaki | Może zawierać śladowe ilości |
| Ryba | Może zawierać śladowe ilości |
| Soja | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy makadamia | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Może zawierać śladowe ilości |
| Nasiona sezamu | Może zawierać śladowe ilości |
Olejek na cellulit brzozowy Weleda
W magazynie
Nici dentystyczne Hydrophil wykonane z bambusa
W magazynie
Patyczki higieniczne Organyc 200 sztuk
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Świeczki podgrzewacze Hahn Stearin w...
W magazynie
Natracare Ultra ze skrzydełkami Regular
W magazynie
Wkładki higieniczne Natracare Ultra cienkie
W magazynie
Weleda rewitalizujący tonik do włosów
W magazynie
Pasta do zębów Michael Droste-Laux z prezentami...
W magazynie
Różane mleczko dezodorujące Dr Hauschka
W magazynie
Krem na dzień z melisą cytrynową Dr Hauschka
W magazynie
Weleda Refresh Cytrusowy prysznic odświeżający
W magazynie
WELEDA Mój sok z rokitnika na odporność
W magazynie
Płyn do płukania ust Dr Hauschka MED Sage
W magazynie
Szampon nawilżająco-odżywczy Lavera basis sensitiv
W magazynie
Weleda Venadoron
W magazynie
Sunflower Family Sunflower Hack organiczny czysty
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
W magazynie
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
W magazynie
hübner® Shilajit Kompakt
W magazynie
Dr Grandel Grandel Magnez do żucia 32 sztuki
W magazynie
Kapsułki alkaliczne Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
GSE Organic Spirulina Pure Powder (organiczna...
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych