Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-11 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
- Numer zamówienia: WE-005074CH
- Wolne pole tekstowe 1: 4001638590013
- Waga przesyłki: 0,52 kg
Napój z soku z owoców rokitnika Źródło witaminy C, wspomagające obronę immunologiczną Wspomaga obronę immunologiczną - Przeciwdziała zmęczeniu i znużeniu - Chroni komórki przed stresem antyoksydacyjnym Witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Weleda AG, Schwäbisch Gmünd Möhlerstraße 3-5 73525 Schwäbisch Gmünd dialog@weleda.de
| Właściwości: | Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 200 ml |
Möhlerstraße 3-5
73525 Schwäbisch Gmünd
dialog@weleda.de
| Wartość opałowa kj | 1360,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 321,00 kcal |
| Tłuszcz | 1,60 g |
| Węglowodany | 75,00 g |
| jego cukier | 67,00 g |
| Błonnik pokarmowy | 2,80 g |
| Sól | 0,25 g |
| Witamina C | 80.0 |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Może zawierać śladowe ilości |
| Mleko | Może zawierać śladowe ilości |
| Laktoza | Może zawierać śladowe ilości |
| Skorupiaki | Może zawierać śladowe ilości |
| Ryba | Może zawierać śladowe ilości |
| Soja | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy makadamia | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Może zawierać śladowe ilości |
| Nasiona sezamu | Może zawierać śladowe ilości |
WELEDA Mój sok z rokitnika na odporność
W magazynie
Pasta do zębów bez fluoru Lavera Complete Care
W magazynie
Weleda Ujędrniająca Pielęgnacja na Noc Granat i...
W magazynie
Weleda NATURWEISHEIT Moje włosy, rzęsy i paznokcie
W magazynie
WELEDA Hyaluronic Moisture Serum Booster Drops...
W magazynie
WELEDA Rozmarynowy szampon rewitalizujący
W magazynie
Lavera Barrier Balance Pielęgnacja na noc
W magazynie
Zawieszka prezentowa Primavera - energetyczny...
W magazynie
WELEDA Ujędrniająca pielęgnacja na noc Błękitna...
W magazynie
WELEDA Przeciwzmarszczkowa pielęgnacja oczu i...
W magazynie
Weleda Skin Food Odżywcza pielęgnacja na dzień
W magazynie
Stały szampon nawilżający i nabłyszczający WELEDA
W magazynie
TAUTROPFEN Równoważący tonik do twarzy
W magazynie
2-fazowy olejek oczyszczający Tautropfen
W magazynie
Zestaw ekonomiczny Dr Hauschka MED Dental Care
W magazynie
Weleda Sport & Muscle Regeneration Bath Arnica
W magazynie
Weleda NATURWEISHEIT Moje kultury bakterii
W magazynie
Weleda Serum ujędrniające granat i peptydy maca
W magazynie
Weleda Ujędrniająca pielęgnacja na dzień Granat...
W magazynie
Zestaw Primavera Aroma Sauna Power & Calm
W magazynie
Sauna Primavera Forest Aroma Sauna organiczna
W magazynie
Weleda Solid Shower Care Ginger + Petitgrain
W magazynie
Sante FAMILY Mydło w płynie Organiczny aloes i...
W magazynie
Weleda Citrus Express nawilżający balsam do ciała
W magazynie
Logona Odżywcza Roślinna Farba do Włosów w...
W magazynie
Provida Mille Fleurs Ochronne serum z witaminą C
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Świąteczne pudełko Biokreis
W magazynie
Herbata brzozowa z trawą jęczmienną Salus...
W magazynie
Sunflower Family Sunflower Hack organiczny czysty
W magazynie
Heirler frema Reform odtłuszczone mleko w proszku
W magazynie
Hoyer Miód Manuka MGO 400+
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Hübner ALOE VERA organiczny sok roślinny
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
SonnenMoor HalsGut Zuckerl
W magazynie
