Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-26 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
Bestel binnen 38 minuten deze en andere producten.
- Productnr.: CAR-734-1843
- Tekstveld 1 openen: 4004148329289
- Verzendgewicht: 0,28 kg
Salus Groep Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Eigenschappen: | Vegetarisch |
| Certificering: | Duits biologisch staatszegel, EU biologisch keurmerk |
| Inhoud: | 250 g |
| Calorische waarde kj | 1991,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 480,00 kcal |
| Vet | 30,00 g |
| Koolhydraten | 21,00 g |
| daarvan suiker | 20,00 g |
| Voedingsvezels | 23,00 g |
| Zout | 0,31 g |
| Haver | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Khorasan tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Spelt | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gerst | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Ja (staat in het recept) |
| Lactose | Kan sporen bevatten van |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Dille | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Dr Hauschka MED Mint Tandpasta forte
Op voorraad
Weleda Sport Frisse Kick Douchegel Arnica
Op voorraad
Dr Hauschka Regenererende Dagcrème
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Weleda Verstevigende Oogverzorging Granaatappel...
Op voorraad
Dr Hauschka MED pompoenzaad hoofdhuidmasker
Op voorraad
Dr Hauschka Regenererend Dag- en Nachtserum
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Hübner BIO zwarte komijnolie
Op voorraad
Almawin biologische wasgeur lindebloesem
Op voorraad
Lavera Complete Care fluoridevrije tandpasta
Op voorraad
Lavera basis sensitiv Milde Gezichtstoner
Op voorraad
Birkengold natuurlijke kauwgom spearmint
Op voorraad
Lavera basis sensitiv reinigingsmelk
Op voorraad
Almawin biologische wasgeur Verbena
Op voorraad
® Dr Niedermaier Rechtsregulat Organic
Op voorraad
Sante Sensitive Care Shampoo
Op voorraad
Aromandise Traditionele Wierookstokjes Wierook
Op voorraad
Madara Hyaluronic Anti-Pollution CC CREAM SPF...
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Salus Salusan Ortho Duivelsklauw Gel
Op voorraad
Salus Prosta Active Speciaal Tonicum
Op voorraad
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Salus Floradix ijzer voor kinderen
Op voorraad