Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-98 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: HU-3144
- Tekstveld 1 openen: 4010160001164
- Verzendgewicht: 0,32 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Eigenschappen: | Vegetarisch |
| Inhoud: | 225 ml |
| Calorische waarde kj | 791,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 186,00 kcal |
| Koolhydraten | 44,00 g |
| daarvan suiker | 39,00 g |
| Zout | 0,02 g |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Khorasan tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Spelt | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gerst | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Kippenei | Kan sporen bevatten van |
| Melk | Kan sporen bevatten van |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Kan sporen bevatten van |
| Vis | Kan sporen bevatten van |
| Soja | Kan sporen bevatten van |
| Noten | Kan sporen bevatten van |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Kan sporen bevatten van |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Kan sporen bevatten van |
| Macadamianoten | Kan sporen bevatten van |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Kan sporen bevatten van |
| Sesamzaad | Kan sporen bevatten van |
mooie Huid Haar Nagels Direct Rood Fruit
Op voorraad
hübner® Huid Haar Nagels Direct Abrikoos
Op voorraad
naildoc RAPID NAGELPILZ BEHANDELING GEL
Op voorraad
hübner® Multi-Mineral Compact
Op voorraad
Ben & Anna Deo Cream Metalen Blikje Perzisch...
Op voorraad
Salus Floradix IJzer plus B12 veganistisch
Op voorraad
Schoenenberger Shampoo plus Gember & Bamboe
Op voorraad
® hübner Viva Vitamine D3 zacht tandvlees 60 stuks
Op voorraad
Lavera Complete Care fluoridevrije tandpasta
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Fitne Alkaline Capsules
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen