Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-4 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: PU-3057013
- Tekstveld 1 openen: 4004148321214
- Verzendgewicht: 0,6 kg
Salus Groep Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | Duits biologisch staatszegel, EU biologisch keurmerk |
| Inhoud: | 250 ml |
| Calorische waarde kj | 296,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 70,00 kcal |
| Vet | 0,50 g |
| Koolhydraten | 17,00 g |
| daarvan suiker | 15,00 g |
| Zout | 0,05 g |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Kan sporen bevatten van |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Kan sporen bevatten van |
| Macadamianoten | Kan sporen bevatten van |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gist | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Salus Kruidenbloed Floradix
Op voorraad
Salus Gallexier Kruidenbitter
Op voorraad
Salus Multivitamine Energiek
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® ArthroVital
Op voorraad
Salus Darm-Care kruidentonic plus
Op voorraad
Herbaria Blutquick zonder alcohol
Op voorraad
ANNEMARIE BÖRLIND MISCHHAUT matterende dagfluïde
Op voorraad
Salus Floradix ijzer voor kinderen
Op voorraad
i+m Getinte Zonverzorging SPF 50
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Lavera TIGHTENING EYE CARE 3-voudig Hyaluron &...
Op voorraad
Dr Hauschka Gezichtsreiniger
Op voorraad
Lavera HYDRATING SERUM 3-voudig Hyaluron &...
Op voorraad
Dr Hauschka Activerende Dag Fluïde
Op voorraad
Salus Prosta Active Speciaal Tonicum
Op voorraad
Martina Gebhardt HAPPY AGING Tonic
Op voorraad
ANNEMARIE BÖRLIND ROSENTAU Beschermende...
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
® Dr Niedermaier Rechtsregulat Organic
Op voorraad
Nelumbo Cosmetica Pekelzeep Citroen
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Dr Hauschka wenkbrauw- en wimpergel 00...
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Fitne Alkaline Capsules
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
GSE Bio Spirulina Puur Poeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen