Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-34 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: HU-3156
- Tekstveld 1 openen: 4010160001447
- Verzendgewicht: 0,56 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Inhoud: | 450 ml |
| Calorische waarde kj | 344,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 82,00 kcal |
| Koolhydraten | 11,00 g |
| daarvan suiker | 11,00 g |
| Zout | 0,18 g |
| Koper | 0.5 |
| Vitamine C | 133.0 |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Kan sporen bevatten van |
| Melk | Kan sporen bevatten van |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Kan sporen bevatten van |
| Vis | Kan sporen bevatten van |
| Soja | Kan sporen bevatten van |
| Noten | Kan sporen bevatten van |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Kan sporen bevatten van |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Kan sporen bevatten van |
| Macadamianoten | Kan sporen bevatten van |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Kan sporen bevatten van |
| Sesamzaad | Kan sporen bevatten van |
mooie Huid Haar Nagels Direct Rood Fruit
Op voorraad
hübner® Huid Haar Nagels Direct Abrikoos
Op voorraad
hübner® Huid Haar Nagels + Bindweefsel
Op voorraad
Hübner Silicea Haarherstellende Spray
Op voorraad
Hübner BIO zwarte komijnolie
Op voorraad
hübner® Zwarte komijnzaadolie compact
Op voorraad
Sanatur Bijvoet Kruiden Essentie BIO
Op voorraad
Raab Vitalfood Algenolie Omega 3 Capsules
Op voorraad
Hübner Silicea Haarherstellende Shampoo
Op voorraad
Sante Balance Douchegel Biologische Aloë &...
Op voorraad
Speick Natuurlijke Actieve Shampoo Regeneratie...
Op voorraad
Madara TIME MIRACLE Botanisch Retinol Serum
Op voorraad
Salus Neuro Slaap Melatonine 2 Fase Tabletten
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
i+m Sun Protect Zonnecrème Gezicht SPF 30
Op voorraad
Logona Voedende Planten Haarkleur Poeder Zwart...
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Fitne Alkaline Capsules
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen